K masážím využívám čistě přirodní oleje od firmy SALOOS, LYOLI lisovany za studena

                                                         v arealu sokolovny máme možnost sprchy

 

                                                                                                 

                             Klasická masáž

Jedná se o nejběžnejší masáž odstraňující únavu a posílení regenerace v těle. Odstraňuje ochablost,ztuhlost,zkrácení a bolestivost svalů. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy ze zakončení do oběhového středu. Působí blahodárně i proti stresu všedních dnů.

                             Relaxační masáže

Relaxační masáž jednotlivých partií nebo celého těla působí blahodárně téměř na všechny orgány lidského těla. Dokáže nejen uvolnit a dodat sílu unavenému tělu, ale přináší nám i povzbuzující a relaxační účinky. Masáž přiznivě ovlivňuje celkový stav organismu, jak fizický, tak i duševní. Napomáhá ke zlepšení krevního i mízního oběhu, díky čemuž z těla lépe odtékají zplodiny látkové výměny, které často způsobují únavu .Z důvodů prokrvení a zvýšení činnosti kožních buňek se pokožka stává pevnější a pružnější.

                                Sportovní a rekondiční masáže

At' uz patříte k aktivním sportovům či dáváte přednost pasivnímu či dokonce jednostrannému pohybu v práci, sportovní a rekondiční masáže jsou to pravé pro posílení vaší tělesné kondice a podpoření dobrého fizického stavu. U nas jedny z nejvyhledávanějších masáží zůstávají v oblibě zejména u aktivně žijících lidi, kteří však nezapomínají na důležitou relaxaci. Rekondiční a sportovní masáž zvyšuje prevenci ruzných zdravotních obtíží napr. bolesti svalů, šlach a kloubů. Přispívá k odstranění únavy, osvěží i uklidní. Při pravidelných návštěvách lze odstranit svalové blokace a preventivně předcházet nepříjemným potížím se ztuhlými svaly.

                              Reflexní masáž

Ač se to nezdá, nohy jsou jednou z nejcitlivějších oblastí lidského těla. Použití několika tisíc let starých poznatků reflexologie o propojení specifických zon a tlakových bodů s určitým vnitřním orgánem či častí těla je tady právě na nohou nejvhodnější.

                              Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je báječná. Stačí jen, když vám někdo dlouho myje vlasy a vy se tetelíte blahem. Masáž hlavy je jednou z nejpříjemnějších masáží, při které se nejvíce relaxuje. Indická masáž hlavy, technika stará více než tisíc let dokáže zbavit napětí a bolesti.

                               Aromaterapeutická masáž

Aromamasáž s použitím esenciálních olejů je terapeutickým ošetřením mysli i těla, které má účinky především na nervovou soustavu. Aromaterapie je jak holistická,tak praktická v tom smyslu, že pomáhá chránit tělesný záchranný imunní systém a posilovat nabo stabilizovat emoce. Často je nazývána "senzuální vědou", protože v sobě spojuje sílu dotyku s čichovým smyslem. Aromaterapie může účinněji než jakákoli jiná masáž uvolňovat a stimulovat tělo a mysl. Vysoce účinné esenciální oleje pronikají do těla přes pokožku a při masáži jsou také vdechovány.

                              Masáž starších osob

S přibývaícím věkem se u nás začínají často objevovat ztuhlé klouby, revmatismus a jiné známky opotřebovanosti. Existuje mnoho způsobů, jak minimalizovat nepohodlí, které s sebou proces stárnutí přináší. Stejně důležité jako jindy je správně se stravovat a zůstat co nejvíce aktivní. Snížení bolesti, zmírnění ztuhlosti a zachování pohyblivosti může napomoci masáž. Protože zrychluje krevní oběh a jemně uvolňuje napětí, je dobrým způsobem, jak pomoci udržet aktivitu. Není nutné si lehat na lehatko-pro masáž krku a ramen stačí sedět na židli a pro masáž nohou, chodidel a kotníků můžete nohu položit na stoličku.

                               Medová masáž

Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přimo na organismus, který silně oživuje. Medová masáž je proto vhodná v první řadě při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu.

Medová masáž svým detoxikačním působením osvobozuje celý organismus od usazenin, které v průbehu let nahromadilo z životního prostředí, potravy a léků. Medová masáž zlepšuje prokrvení , působí na reflexní body,vyhlazuje pokožku,nabíjí organismus energií.

Provádim detoxikační masáž medem , relaxační, masáž kloubů, medové zábaly, plet'ové masky.     

                               Anticelulitidová masáž

Celulitidě se lze bránit také anticelulitidovou masáží. Ta spočívá v hlubkovém promasírování problémových častí těla (stehna, hýždě). po této masáži se do pokožky vmasíruje olivový krém obohacený ozonem. Ozon působí proti celulitidě, vyhlazuje strije a drobné žilky a vypíná kůži. Má také ralaxační a regenerační efekt. Po vetření ozonového krému se přiloží tlakový zábal, který účinně působí proti celulitidě. U této metody je nutné dodržovat pitný režim.

Masáží se zaktivuje lymfatický systém a díky pitnému režímu se z těla vyloučí přebytečné tuky. Pro viditelné výsledky doporučeno 10 ošetření 2x ročně.

 

                               Hot Stones - masáž lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, která svými účinky jistě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavují stresu a napětí. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční pateř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy, stimulují krevní oběh a lymfatický systém. Pro zvýšení efektu se použivá aromatický olej, který umocní Váše uvolnění a relaxaci.

 

                                 Havajská masáž - LOMI LOMI

Technika pocházející z Havajských ostrovů. Masíruje se nejen prsty a dlaněmi, ale i předloktím a hranou ruky za rytmických pohybů a s použitím váhy celeho těla. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, harmonizuje. Ma detoxikační učinek. Je vhodná jako doplňková podpůrná terapie v boji s celulitidou a otoky dolních končetin.

Tato masáž je označována za perlu mezi ostatnímy terapiemi.

 

                                 Lymfodrenáž nohou

Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová techniky ovlivňující lymfatický systém. Má velmi sedativní, a spasmolytický efekt na lymfatický systém. Manuální lymfodrenáž patří v posledních letech mezi nejvyhledávanější techniky. A to nejen kvůli detoxikaci organismu ale také pro své relaxační účinky a v neposlední řadě také pro svůj mimořádný vliv v boji proti celulitidě. Elixír pro tělo.

Kontraindikace: hyperfunkce štítné žlázy, nádorové onemocnění které není v remisi, virové onemocnění, těhotenství do 3 měsíce, vysoký krevní tlak.

 

                                       Peeling (kávový, kokosový)

Často zjišt'ujeme, že je naše pokožka více skvrnitá, nerovná, suchá, dehydrovaná či šupinatá. Věkem se stav ještě zhoršuje a fličky se objevují i na těle.

Peeling je procedura, která odstraňuje odumřelé, suché a zrohovatělé zbytky kůže. Jak často dělat peeling závisí na typu Váší pokožky. Doporučují 1x týdně a pokud máte suchou - ideálně jednou za dva týdny. Peeling dodá pokožce a tělu energii.

 

                            SPECIALNÍ NABÍDKA PRO FIRMY

          Mých služeb můžou využít i firmy pro své zaměstnance, pro tuto přiležitost je vhodná indicka masáž hlavy nebo

          masáž šijí v sede, při které není potřeba lehátko, stačí jen pohodlná židle. Na ostatní masáže lehatko dovezu

          s sebou. Masáž je velmi přijemná, zvlášt' vhodná pro ty, kdo mají sedavé zaměstnání.

         

         "STREČINK" - je pojistka proti malým i větším poraněnim. Uvolňuje mysl a svalstvo.  Vezměme si přiklad z koček.

          Protahování by se mělo  stát součástí kazdodenního života. Pravidelné cvičení zlepšuje krevní oběh, a tím i

          vylučování odpadních látek a přenášení kyslíku. Dlouhodobě pomáhá v boji proti stárnutí soustavy svalů a šlach.